آموزش آزاد

برای مطالعه سرفصلهای کلیه دروس و برنامه کامل آموزشی دوره های کوتاه مدت سال ۱۳۹۷ به صورت فایل PDF اینجا را کلیک نمایید.
تذکر: برخی از دوره ها ی خاص تنها برای یکبار در سال تشکیل می گردد. لذا ضروری است قبل از هرگونه واریز وجه شهریه ضمن تماس با شماره ۶۶۰۷۱۱۴۵ از تشکیل دوره اطمینان حاصل فرمایید.

همچنین برگزاری هر دوره ای با ثبت نام گروهی و کسب حدنصاب لازم برای تشکیل کلاس قابل انجام می باشد.

مدارک لازم و نحوة‌ ثبت‌نام:
کلیه مراحل ثبت‌نام دوره‌ها به صورت الکترونیکی و از طریق پایگاه اینترنتی آموزشکده نقشه‌برداری به نشانی www.gtc.ac.ir انجام می‌پذیرد. فراگیران محترم دقت نمایند که پس از واریز شهریه دوره باید به ثبت‌نام اینترنتی اقدام نمایند. جهت ثبت‌نام مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:
۱) ابتدا با مراجعه به شعب بانک، هزینه و شهریه دوره را به حساب سیبای شماره ۲۱۷۱۰۴۹۰۰۱۰۰۶ نزد بانک ملی شعبه نقشه‌برداری کد ۷۰۷ به نام درآمد اختصاصی آموزشکده نقشه‌برداری واریز نمایید.(در صورت نیاز به شماره شبا جهت پرداخت شهریه، شماره شبای حساب درآمد آموزشکده به شرح زیر است:

شماره شبای بانک ملی حساب درآمد آموزشکده نقشه برداری IR60-0170-0000-0217-1049-0010-06

۲)اطلاعات موردنیاز را شامل اطلاعات شناسنامه‌ای، آدرس، شماره تلفن و… شماره و تاریخ فیش‌ بانکی و تاریخ تشکیل دوره جهت ثبت‌نام در وب سایت از پیش آماده داشته باشید؛ و با ورود به پایگاه اینترنتی آموزشکده به آدرسwww.gtc.ac.ir وارد بخش ثبت‌نام “تقویم آموزشی و ثبت‌نام دوره‌های تخصصی آزاد و کوتاه‌مدت” شده و به ثبت مشخصات فردی و مشخصات فیش واریزی در این بخش به ترتیب مشخص شده اقدام نمایید. در انتهای ثبت‌نام در بالای صفحه پیغام سبز رنگ ” اطلاعات با موفقیت ثبت شد” را مشاهده می کنید. پس از مشاهده این پیغام ثبت‌نام خود را با موفقیت انجام داده‌اید. پس از مشاهده پیغام سبز رنگ و ثبت‌نام موفقیت‌آمیز مسلما ثبت‌نام شده‌اید و نیازی به ارائه کد رهگیری سیستم به شما نمی‌باشد. خواهشمند است بیش از یکبار ثبت‌نام نکنید، زیرا باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای دیگر متقاضیان شرکت در دوره خواهید شد.
۳) اگر متقاضی شرکت در چند دوره مختلف هستید می‌توانید مجموع مبالغ دوره را در یک فیش واریز کنید. سپس بعد از ورود اطلاعات شناسنامه‌ای و اطلاعات فیش واریزی،همزمان تاریخ هرچند دوره را که شهریه آن را واریز نموده اید تیک زده و انتخاب کنید. نیازی نیست برای هر دوره به طور جداگانه ثبت‌نام کنید. برای یکبار تاریخ شرکت در دوره های مورد نظر خود را انتخاب کنید.
۴) لازم است در تکمیل فرم ثبت‌نام اینترنتی کمال دقت لازم را در خصوص صحت ورود اطلاعات مبذول نمایید، زیرا صدور گواهینامه‌ها بر اساس اطلاعات اولیه ثبت شده توسط خود شما انجام می‌پذیرد. مسئولیت صحت ورود اطلاعات به عهده خود شماست؛ بدیهی است عدم واریز وجه شهریه دوره در تاریخ گزارش شده و یا ورود اطلاعات غلط شماره فیش واریزی بعد از کنترل و گزارش چک لیست امور مالی آموزشکده باعث حذف نام شرکت‌کننده در دوره خواهد شد و از این بابت مسئولیتی متوجه آموزشکده جهت شرکت ایشان در دوره تاریخ مشخص شده نخواهد بود.
۵) لازم است اصل فیش واریزی و کپی شناسنامه خود را فقط در روز شروع دوره به مسئول ثبت‌نام دوره تحویل دهید. بدیهی است هرگونه تاخیر در ارائه آنها، صدور گواهینامه را با اشکال روبرو خواهد کرد.
۶) دانشجویان محترم لازم است در هنگام واریز شهریه ۱۵ درصد تخفیف خود را از مبلغ واریزی شهریه کسر و سپس آن را به شماره حساب مزبور واریز نمایند. ارائه اصل و کپی کارت دانشجویی علاوه بر مدارک قبلی ذکر شده برای این دسته از دانشجویان در روز شروع دوره ضروری است. داشتن مهر اشتغال به تحصیل در کارت دانشجویی و اعتبار کارت دانشجویی تا تاریخ شرکت در دوره بعهده خود ایشان می‌باشد. در غیر این صورت، دانشجویان محترم بایستی برگه انتخاب واحد یا معرفینامه اشتغال به تحصیل ممهور به دانشگاه خود را نیز به همراه داشته باشند.

تذکرات ضروری:

۱) در صورت نگذراندن پیش نیازها، ثبت‌نام در دوره کان لم یکن تلقی می‌گردد و امکان شرکت در دوره بدون رعایت پیش نیاز ممکن نخواهد بود.
۲) ثبت‌نام در دوره‌ها تنها پس از رؤیت و تایید صحت مدارک و اطلاعات در روز اول دوره‌ها توسط مسوول ثبت‌نام قطعی می‌گردد. بدیهی است به ثبت‌نام‌های با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۳) ثبت‌نام اینترنتی در دوره باید حداقل تا یک هفته پیش از شروع دوره انجام پذیرفته شده باشد.
۴) حضور مستمر در کلیه ساعات آموزشی الزامی است و در روز پایانی دوره‌، آزمون مربوطه در آموزشکده نقشه‌برداری برگزار می‌شود و سپس گواهینامه پایان دوره اعطاء خواهد شد .
۵) در صورتی که ظرفیت کلاسها به حد نصاب نرسیده و یا در صورت بروز مشکلات برای فراگیران محترم برای حضور در دوره، برگزاری کلاس در تاریخهای دیگر توسط مسئول ثبت‌نام به ایشان اعلام شده و حضور آنان در دیگر تاریخها امکان پذیرمی‌باشد. لطفا قبل از واریز وجه در مورد حضور در کلاس مطمئن باشید تا در صورت بروز مشکل برای تشکیل کلاس، خود را برای حضور در تاریخ دیگر آماده نمایید؛ البته تمام سعی و تلاش گروه آموزش تشکیل دوره در موعد مقرر است.
۶) تذکر بسیار مهم: با توجه به واریز شهریه ها به خزانه امکان بازگرداندن وجوه واریزی منتفی می‌باشد؛ اما همواره شهریه واریزی نزد آموزشکده از نظر شرکت در دوره‌ها محفوظ بوده و هیچگاه حتی با گذشت زمان از بین نخواهد رفت و دانشجو می‌تواند در صورت بروز مشکل تاریخ دیگری را برای شرکت در دوره انتخاب نماید. بنابراین خواهشمند است فراگیران محترم بایستی در مورد شرکت در دوره حتی با وجود تشکیل آن در تاریخ های دیگر مطمئن باشند و در صورت ابهام پیش از واریز شهریه با شماره ۶۶۰۷۱۱۴۵ تماس حاصل نمایید.
لازم بذکر است برخی از دوره ها ی خاص تنها برای یکبار تشکیل می گردد. لذا ضروری است قبل از هرگونه واریز وجه شهریه با شماره ۶۶۰۷۱۱۴۵ سرکار خانم احمدی – کارشناس گروه آموزشهای آزاد و مجازی از تشکیل دوره اطمینان حاصل فرمایید.

۷) برخی دوره‌ها دارای محدودیت ثبت‌نام می‌باشند، بنابراین اولویت ثبت‌نام در هر دوره با کسانی است که زودتر در دوره ثبت‌نام می‌نمایند و طبعا افراد دیگر به طور خودکار قادر به ثبت‌نام در سایت نخواهند بود.
۸) رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی و عدم مصرف دخانیات در محیط اداری سازمان نقشه برداری کشور برای آقایان و رعایت حجاب اسلامی برای خانمها الزامی است؛ افراد خاطی لغو دوره خواهند شد.
۹) مطابق مصوبه شورای آموزشی آموزشکده، تنها دانشجویان با ارائه مدرک معتبر دانشجویی که در آن به طور مشخص تاریخ اعتبار آن قید شده باشد، از ۱۵٪ تخفیف دانشجویی برخوردارند و همچنین ۲۰ درصد تخفیف برای شرکت در دوره چهارم و ۳۰ درصد تخفیف برای شرکت‌کنندگان در دوره پنجم و ۵۰ درصد تخفیف برای شرکت کنندگان در دوره ششم و بیشتر از آن در طول یک سال از زمان شروع اولین دوره تا زمان شروع در دوره موردنظر لحاظ خواهد شد. و لازم است مشمولان این تخفیفات اصل و کپی گواهی‌های دوره های قبل خود را نیز هنگام شرکت در دوره همراه خود داشته باشند. بدیهی است این عزیزان باید مبلغ تخفیف را از کل شهریه کسر نموده و سپس مابقی را به حساب آموزشکده واریز نمایند.
در ضمن در مورد هر فراگیر صرفاً یک مورد تخفیف و بالاترین میزان آن قابل اعمال خواهد بود.
۱۰) در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به هرگونه سوال و ابهام می‌توانید با شماره تلفن ۶۶۰۷۱۱۴۵ تماس حاصل نمایید.
۱۱) آدرس محل تشکیل دوره به شرح زیر است: تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، سازمان نقشه‌برداری کشور، آموزشکده فنی نقشه‌برداری- صندوق پستی۱۶۸۴-۱۳۱۸۵٫ نمابر: ۶۶۰۷۱۱۳۱ ؛ رایانامه: gc@ncc.org.ir

تبصره ۱: در ایام تعطیل دوره‌ها تشکیل نمی‌گردد؛ اما به تناسب، ساعات باقیمانده دوره‌ در پنجشنبه‌ها یا روزهای دیگر هفته برگزار خواهد شد. تبصره ۲: در صورت نگذراندن پیش‌نیازها، ثبت‌نام در دوره کان لم یکن تلقی می‌گردد و امکان شرکت در دوره بدون رعایت پیش نیاز ممکن نخواهد بود.. تبصره ۳: جدول فشرده در بازه زمانی کوتاه مدت برگزار می گردد و جدول عادی در خارج از وقت اداری و روزهای محدودی دوره ها برگزار می گردد.
برای مطالعه سرفصلهای کلیه دروس و برنامه کامل آموزشی دوره های کوتاه مدت سال ۱۳۹۷ به صورت فایل PDF اینجا را کلیک نمایید.

تذکر: با توجه به پیش بینی تشکیل برخی از دوره ها در ساعات غیر اداری خواهشمند است در انتخاب دوره ها به صورت فشرده و یا عادی دقت کافی بعمل آید.
جهت ثبت نام در دوره ها اینجا را کلیک نمایید.